محمدرضا شجریان در آستانه ترخیص از بیمارستان
محمدرضا شجریان در آستانه ترخیص از بیمارستان
هیات مدیره بیمارستان جم روز شنبه اول شهریور ماه با انتشار اطلاعیه شماره ۸ تازه‌ترین وضعیت درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح کرد.
 
تاريخ : دوشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۷
به گزارش هنرنیوز ، هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره ۸ که ساعت ۱۳:۴۵ روز شنبه اول شهریور ماه منتشر شده، تازه‌ترین وضعیت درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: «در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می‌رساند امروز شرایط عمومی، قلبی و ریوی استاد پایدار و بهتر از روز قبل است و اقدامات لازم در خصوص ترخیص ایشان از مجموعه بیمارستان جم و انجام ادامه درمان در منزل در حال انجام است.»

در همین حال بابک حیدری اقدم مدیرعامل بیمارستان جم نیز با انتشار یک فیلم ویدئوی یک دقیقه‌ای در صفحه بیمارستان گفت: «اوضاع جسمانی استاد شجریان نسبت به روزهای قبل خیلی بهتر شده است و شرایط وی به لحاظ بالینی، قلبی، عروقی و تنفسی خیلی بهتر شده و در عین حال کنترل خون نیز به طور کامل انجام گرفته است. ضمن اینکه ما علائمی از عفونت نداریم و هوشیاری هم به قبل از بستری شدن در بیمارستان برگشته و الان شرایط پایداری داریم. اگر این روند به این خوبی ادامه پیدا کند، طی روزهای نزدیک استاد را به منزل ترخیص می‌کنیم.»

مهر
کد خبر: 98088
Share/Save/Bookmark