نمایشگاه رسانه‌های ایران برای روز دوم چه برنامه‌هایی دارد؟
نمایشگاه رسانه‌های ایران برای روز دوم چه برنامه‌هایی دارد؟
دومین رور از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران امروز ۳۰ بهمن ماه از حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز به کار کرد. هرچند در روز دوم برگزاری قرار داریم، اما همچنان برخی غرفه‌ها در حال چیدمان نهایی هستند.
 
تاريخ : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۴
به گزارش هنرنيوز ا، در روز دوم نمایشگاه رسانه‌های ایران که با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» ادامه دارد، نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه برگزار شد و قرار است عصر نیز نشست خبری رئیس سازمان غذا و دارو و معاون رفاه وزارت تعاون برگزار شود.

همچنین این نمایشگاه در روز دوم فعالیت، برخلاف اعلام قبلی که قرار بود تا ساعت ۱۸:۳۰ دایر باشد تا ساعت ۱۹:۳۰ برقرار است؛ البته هنوز درباره تمدید ساعت فعالیت در روزهای آتی تصمیمی گرفته نشده است.

نمایشگاه رسانه‌های ایران امروز نیز همانند روز گذشته میزبان نشست‌های تخصصی، عمومی و کارگاه‌های آموزشی رسانه‌های خارجی است.

در دومین روز از برگزاری نمایشگاه رسانه‌های ایران رویدادها و نشست‌هایی در دسته‌های «به وقت رسانه»، «کتاب رسا»، «تجربه کاوی رسانه»، «کارگاه اسرا» و «دورهمی با پیشکسوتان» با محوریت‌های تولید محتوا، سوژه‌یابی، اخبار جعلی، مخاطب‌شناسی رسانه، و تجربه انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

نمایشگاه در دومین روز، ضمن برگزاری مناظره سیاسی با برپایی نشست‌های علمی، معرفی کتاب‌های حوزه رسانه، کارگاه‌های آموزشی فعال خواهد بود.

همچنین عصر امروز مراسم نکوداشت تقی دژاکام، پیشکسوت حوزه ارتباطات و رسانه برگزار می‌شود و تقدیر از پیشکسوتان استانی نیز در برنامه‌های دومین روز برقرار است.

نمایشگاه رسانه‌های ایران از ۲۹ بهمن تا دوم اسفند سال جاری در محل مصلی امام خمینی (ره) از ساعت ۹:۳۰ آغاز به کار می‌کند.
کد خبر: 99349
Share/Save/Bookmark