علیرضا قربانی و پی پاد تفاهم نامه همکاری امضا کردند
علیرضا قربانی و پی پاد تفاهم نامه همکاری امضا کردند
در ادامه فعالیت های فرهنگی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، ۶ قطعه موسیقی به خوانندگی علیرضا قربانی با حمایت پی پاد و آرپا تقدیم علاقه مندان خواهد شد.
 
تاريخ : دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵
به گزارش هنرنیوز، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و با هدف حمایت از موسیقی ایرانی، شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد طی تفاهم‌‌نامه‌ای، مفتخر به حمایت از ۶ تک آهنگ استاد علیرضا قربانی شد. این ۶ آهنگ به‌صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. نخستین تک آهنگ از این مجموعه به زودی منتشر خواهد شد.
در جلسه امضاء تفاهم‌نامه مسیح مشهدی تفرشی مدیر عامل این شرکت، با تشریح برنامه ها و فعالیت های توسعه ای این مجموعه ضمن تاکید بر اهمیت همکاری بخش های اقتصادی و فرهنگی گفت: ما در این مجموعه سعی داریم با انجام مجموعه ای از انتخاب های حرفه ای و درست علاوه بر ایفای مسئولیت های حرفه ای خود، نقشی هم در حمایت های فرهنگی و هنری غنی این سرزمین داشته باشیم و در همین راستا حوزه موسیقی را به عنوان یکی از بخش های مهم فرهنگی در دستور کار قرار داده ایم.
استاد علیرضا قربانی نیز ضمن آرزوی دستیابی به اهداف پی پاد و آرپا و موفقیت در ایجاد بستر مناسب برای انتشار آثار هنرمندان، از انعقاد این تفاهم نامه ابراز خرسندی کردند.
تلویزیون اینترنتی آرپا که از طریق اپلیکیشن پی‌پاد در دسترس است خدمتی متمایز است که توسط شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با هدف تعامل موثر با کاربران پی‌پاد راه‌اندازی شده است.
هانیه فیوضی
کد خبر: 98918
Share/Save/Bookmark