برنامه‌های شبکه نسیم محرمی می‌شود
با فرا رسیدن ایام عزاداری سیدالشهدا؛
برنامه‌های شبکه نسیم محرمی می‌شود
 
تاريخ : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹
در آستانه ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا علیه السلام جدول پخش شبکه نسیم و برنامه‌ها معطوف به آن حادثه عظیم خواهد شد.

به گزارش هنرنیوز، بر این اساس از دوشنبه ۱۸ مرداد ماه مصادف با شب اول محرم برنامه‌های نفس، با حسین علیه السلام حرف بزن، نمای رادیو، ورزشیا، نمای نزدیک، انیمیشن جوانمردان، سریال میکائیل و دنیای مستند در جدول پخش شبکه نسیم قرار خواهد گرفت.

*نفس عنوان برنامه جدید شبکه نسیم با رویکردی محتوا محور و گفتگو پایه با مادران سرزمینمان ایران است. این برنامه با شعار یک عاشقانه آرام، میزبان مادرانی است که ترجمان نجابت، دریا دلی و وفاداری هستند. نفس با اجرای فلوراسام برای ایام محرم و صفر تدارک دیده شده است و هر شب ساعت ۲۱:۳۰ میهمان خانه‌های گرم مخاطبانش خواهد بود.

این برنامه در هر قسمت، الگویی از یک زن و رفتار برجسته او را با مرور مستند گونه روایت می‌کند تا بهتر با سبک زندگی و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شویم.

*با حسین علیه السلام حرف بزن، عنوانی است که در این چند سال جایگاه ویژه‌ای در بین ارادتمندان به ساحت حضرت اباعبدالحسین علیه السلام یافته است و امسال با فضا سازی و دکوری متفاوت از دوشنبه ۱۸ مرداد ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن خواهد رفت. این برنامه با فضایی خاص، امکانی برای بروز احساسات درونی به امام حسین علیه السلام را فراهم می‌آورد و در سری جدید این برنامه مردم با طیف‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در این برنامه حضور دارند تا باور پذیری" ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه"را به تصویر بکشند.

*نمای رادیو با چند داستان جذاب و متناسب با ایام عزدارای به آنتن نسیم می‌آید این برنامه با همکاری رادیو نمایش تهیه و تولیدشده است.

"نمایش رستگاری" زندگی مردم باصفای ده مش رحمان را روایت می‌کند، مردمی زلال که هم نذری در حسینیه شان رنگ و بوی اخلاص دارد، هم زیارت کربلایشان ودیگری ماجرای چند پهلوانی است که در دوره رضاخان و قانون منع عزاداری، تکیه برپا می‌کنند.
این برنامه هر شب ساعت ۲۱ روی انتن شبکه نسیم خواهد آمد و بازیگرانی، چون ناهید مسلمی، نازنین مهیمنی، رامین پور ایمان و. نقش آفرینی خواهند کرد

*انیمیشن جوانمردان روایتی شیرین و درس آموز از تاریخ ایران و تهاجم مغول و فضای آن دوره است. در جریان این نبردها و جنگ‌ها، با وجود ضعف‌های حاکم، سرداران ایرانی دلاورانه مقاومت کردند و هر بار برشی از منش آن‌ها به نمایش در می‌آید و در قالب پویانمایی روایت می‌شود. ایجاد حس میهن‌دوستی در نوجوانان با انگیزه‌های ملی، مذهبی و حماسی از مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعه "جوانمردان" است. این اثر هر روز ساعت ۱۸:۳۰ پخش می‌شود.

*نمای نزدیک با پشت صحنه‌های سینمای ایران در این ایام از شبکه نسیم پخش می‌شود. این برنامه با بازتاب تلاش‌های سینما گران کشورمان با مروری در روند تولیدات و خلق آثار این حوزه به نمایش در می‌اید. علاقمندان می‌توانند هر روز ساعت ۱۹ بیننده این برنامه باشند و پشت صحنه فیلم‌های جاده ابریشم، آبادان ۱۱۶۰، تابستان داغ، بمب یک عاشقانه، ماهورا، در وجه حامل، تختی، قصرشیرین، مرداد و ... را به تماشا بنشینند

*میکائیل، سریالی پلیسی به کارگردانی سیروس مقدم به نویسندگی سعید نعمت الله که از دوشنبه شب ۱۸مرداد ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد. این مجموعه با بازی کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، علیرضا خمسه، کامران تفتی، علی دهکردی و زنده یاد پرویز پور حسینی است که جریان توطئه‌ای را در شهری کوچک درجنوب کشور روایت می‌کند این شهر پاتوق “آقاخان” قاچاقچی مواد مخدر است که میکائیل پلیس آن شهر در تلاش متلاشی کردن این باند و تخلفات انهاست در این مسیر رسول رفیق میکائیل، به اشتباه قربانی توطئه اشرار می‌شود. میکائیل (با بازی کامبیز دیرباز) که پلیس سختکوش و پرتلاشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر، عزم خود را جزم می‌کند و با تکیه بر حمایت‌های مردم، دل به دریا می‌زند.

* ورزشیا با مرور اتفاقات و جذابیت‌های المپیک ۲۰۲۰ به جدول پخش بازخواهد گشت. این برنامه با تمرکز بر آنچه در این رویداد ویژه بین المللی با حضور ورزشکاران سراسر جهان روی می‌دهد را با نگاه متفاوت روایت می‌کنداین برنامه هرشب ساعت۲۰:۳۰ پخش می‌شود.

*علاقمندان به هیجان و جذابیت‌های ورزشی و تفریحی می‌توانند بیننده دنیای مستند باشنداین برنامه با پخش مسابقات برجسته رشته‌های اتومبیل رانی، موتور سواری، دوچرخه سواری، هاکی و. در قالب مستندهای تلویزیونی هر شب ساعت ۲۳ به انتن نسیم می‌آورد
کد خبر: 98720
Share/Save/Bookmark