جشنواره تئاتر «عروسکی تلویزیونی» فراخوان داد
ثبت نام تا ۱۰ اسفند ؛
جشنواره تئاتر «عروسکی تلویزیونی» فراخوان داد
جشنواره تئاتر عروسکی تلویزیونی به میزبانی شبکه کودک از هنرمندان این رشته دعوت کرده است تا داستان‌های کودکانه خود را در این رویداد شرکت بدهند.
 
تاريخ : دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴
به گزارش هنرنیوز ، جشنواره تئاتر عروسکی تلویزیونی «عروسک‌خونه» با انتشار فراخوان دعوت از گروه‌های نمایش، کار خود را آغاز کرده است.

این جشنواره، به میزبانی شبکه کودک، از هنرمندان آثار نمایشی عروسکی در سراسر کشور دعوت می‌کند تا با داستان‌های کودکانه‌ و در قالب تئاتر عروسکی تلویزیونی در این رویداد ملی شرکت کنند.

علاقه‌مندان شرکت در جشنواره‌ «عروسک‌خونه» می‌توانند یک نمونه اثر، یک نمایش‌نامه‌ 15 دقیقه‌ای و طرح یا تصویر عروسک خود را به دبیرخانه‌ جشنواره، به شماره تلفن 09108994317، در نرم‌افزارهای ایتا و روبیکا ارسال کنند.
yektanet.com

آثار ارسالی پس از بررسی اولیه، برای شرکت در رقابت برنامه تلویزیونی «عروسک‌خونه» دعوت خواهند شد.

براساس این گزارش: مهلت ارسال اثر به این جشنواره تئاتر عروسکی تا 10 اسفندماه امسال خواهد بود. همچنین به 3 اثر برگزیده تا سقف 60 میلیارد ریال معادل 6 میلیارد تومان اعتبار ساخت اثر عروسکی در شبکه کودک تعلق خواهد گرفت. براین اساس، گروه اول تا سقف 30 میلیارد ریال، گروه دوم تا سقف 20 میلیارد ریال و گروه سوم تا سقف 10 میلیارد ریال اعتبار ساخت دریافت می‌کند.

تمامی آثاری که به بخش مسابقه راه پیدا می‌کنند در قالب برنامه‌ی تلویزیونی «عروسک‌خونه»، در ایام عید، از شبکه‌ی کودک سیما پخش خواهند شد.
کد خبر: 99080
Share/Save/Bookmark