تهران صاحب ۱۰ اقامتگاه دیگر شد
تهران صاحب ۱۰ اقامتگاه دیگر شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران از بهره‌برداری ۲۰۶ پروژه گردشگری و صنایع دستی با حجم سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و ظرفیت تولید اشتغال برای ۹۳۰ نفر در تهران خبر داد.
 
تاريخ : شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۵
به گزارش هنرنیوز ، پرهام جانفشان ـ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ـ اظهار کرد: از مجموع ۲۰۶ پروژه، تعداد ۱۰ مجموعه اقامتی شامل ۴ هتل سه‌ستاره، ۴ هتل آپارتمان، یک اقامتگاه سنتی، یک اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان‌های شمیرانات، تهران، ری، ملارد و دماوند افتتاح می‌شود. با بهره‌برداری این مراکز در استان تهران، ۸۱۶ تخت به ظرفیت مراکز اقامتی استان تهران افزوده می‌شود.

او در ادامه گفت: در ایام دهه فجر، تعداد ۱۲ مجتمع گردشگری و پذیرایی با ظرفیت اشتغال ۲۴۱ نفر در استان تهران به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران افزود: با صدور پروانه فعالیت «بند ب» برای تعداد ۳۷ دفتر خدمات مسافرتی برای ۱۸۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

به گزارش ایسنا ، جانفشان با بیان این‌که ورامین به عنوان شهر ملی آبگینه انتخاب شده است، گفت: در حوزه صنایع دستی با صدور ۲۲ پروانه تولید کارگاهی و ۱۲۶ پروانه تولید انفرادی برای ۲۳۶ نفر شغل ایجاد شده است.
کد خبر: 98361
Share/Save/Bookmark