«هفت» از ۲۳ آبان در «تماشاخونه»
به صورت اختصاصی و رایگان؛
«هفت» از ۲۳ آبان در «تماشاخونه»
اولین قسمت از سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی زاده سه شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۷ صبح به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.
 
تاريخ : يکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۷
به گزارش هنرنيوز و به نقل از روابط عمومی پلتفرم «تماشاخونه»؛ سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی زاده که تهیه کنندگی آن را به صورت مشترک با محمد امین انجام داده، یک درام اجتماعی است که فیلم نامه آن را به طور مشترک با علی اصغری نوشته است.

در این سریال بازیگرانی چون رضا کیانیان، مهدی هاشمی، نیکی کریمی، علی مصفا، امیر جعفری، هانیه توسلی، پانته آ بهرام، بابک حمیدیان، نازنین بیاتی، مینا ساداتی، محمد امین، حدیث میرامینی، مصطفی قدیری، مهدی ساکی، نوال شریفی، میسا مولوی، مه لقا باقری، فرزاد حسنی و... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «ما رفیق بازیم، پای حق وایمیستیم، بزنن می زنیم، بکشن، می کشیم، ما هفتا تا تهش می ریم ولی نمی بخشیم، تهش هرچی که باشه بازم هستیم، بازم هفتیم»

سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی زاده و با سرمایه گذاری هماتلکام در دو فصل از ۲۳ آبان ماه هر سه شنبه ساعت ۷ صبح به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.
کد خبر: 99261
Share/Save/Bookmark