خوشا به حال آیت الله رئیسی كه از هیچ رنج و محنتی نهراسیدند
«جواد شمقدری» مطرح کرد:
خوشا به حال آیت الله رئیسی كه از هیچ رنج و محنتی نهراسیدند
جواد شمقدری با تسلیت شهادت آیت الله رئیسی ضمن اشاره به ویژگی های مدیریت ولایی ایشان بیان داشت: در این روزهای سخت و جابه‌جایی ها باید بیش از گذشته مراقب جریان های مخوف نفوذ در همه حوزه ها بود تا اینجا ما شاهد بودیم خداوند به اخلاص عمل آیت الله رئیسی راهها را می گشود و هرزه ها را عقب می زد.
 
تاريخ : دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۵
به گزارش هنرنيوز ،‌جواد شمقدری، هنرمند برجسته انقلابی در ارتباط با خبر شهادت رییس جمهور مردمی و محبوب، ‌ سید محرومین، سید ابراهیم رییسی در گفتگو با سینماپرس گفت: از لحظه‌ای که خبر را شنیدیم همچون همه مردم ایران آرام و قرار نداشتیم و دست به دعا و تضرع الهی بلند کردیم و امید داشتیم خداوند این وجود مغتنم را دوباره به ما برگرداند تا از نفس گرم و اخلاص وجودش باز هم در عرصه های مختلف بهره مند باشیم. ما در هر دو دوره ای که آیت الله رئیسی برای ریاست جمهوری کاندید شدند عاشقانه و خالصانه برای ایشان کار کردیم چون می دانستیم امروز ایران اسلامی به خادمانی از جنس شهید رجایی نیاز دارد نه مرفهان بی دردی که تنها به قبیله و تشریفات و سلامت و استراحت و تفریح خود می اندیشند و حتی حاضر نیستند در مسیر رویارویی با مردم لحظه ای گرما را تحمل کنند! ما رئیس جمهوری می خواهیم که به وقت سیل و نیاز هم عبا و پاچه شلوار بالا بزند و در گل و لای قدم بزند تا مسیر خدمت را برای ملت بزرگ ایران بگشاید. آیت الله رئیسی بزرگترین ویژگی اش اخلاص و زیست ساده و رفتار مردمی اش بود.

بنیانگذار سازمان سینمایی کشور تصریح کرد: شهادت ایشان در مسیر خدمت آن هم در شب میلاد امام رئوف امام رضا علیه‌السلام اگر چه برای ما دردناک و غم افزاست اما نشان می دهد اهل بیت چطور به وقت پایان اجل، خادمان و رهروان واقعی خود را به آغوش می کشند و پاداش مومنان و جهادگران را خود بر عهده می گیرند. همراهی امیر عبداللهیان و آیت الله آل هاشم با این شهید بزرگوار هم نشان می دهد خداوند چطور به وقت چیدن خوبان را با یکدیگر بر می چیند و به جوار خود فرا می خواند.

این شخصیت فرهنگی افزود: همان طور که رهبری معظم انقلاب فرمودند الحمدلله نظام جمهوری اسلامی در چنان قوام و پایداری و قدرتی قرار گرفته که از دست دادن حتی خادمان خدومش هم خللی در روند پیشرفت و عدالت و پایداری آن وارد نمی کند. خداوند سایه رهبری معظم انقلاب را بر سر ملت ایران و امت اسلامی پایدار بدارد و جبهه مقاومت را به پیروزی نهایی خودش برساند.

کارگردان فیلم سینمایی «توفان شن» و «بربال فرشتگان» افزود: این شهادت نشان داد فرصت های خدمت چقدر زود در گذرند خوشا به حال آیت الله رئیسی و امیر عبداللهیان و ایت الله آل هاشم که این فرصت ها را مغتنم شمردند و با تمام وجود پای انقلاب و نظام ایستادند و از هیچ رنج و محنتی نهراسیدند و در مسیر تحقق آرمان های انقلاب تمام وقت خود را صرف کردند.

شمقدری در پاسخ به این پرسش که پیش بینی شما از شرایط پیش روی کشور چیست، گفت: در این روزهای سخت و جابه‌جایی ها باید بیش از گذشته مراقب جریان های مخوف نفوذ در همه حوزه ها بود تا اینجا ما شاهد بودیم خداوند به اخلاص عمل آیت الله رئیسی راهها را می گشود و هرزه ها را عقب می زد. و الا همه می دانند عوامل نفوذی در همه جا در مسیر انحراف از اصول انقلاب لحظه ای را از دست نمی دهند. ان شااالله خادمان مخلص در منصب مسئولیت ها بنشینند تا میراث شهید آیت الله رئیسی به تاراج نرود.
کد خبر: 99414
Share/Save/Bookmark