هیات اسلامی هنرمندان «شهادت» سید ابراهیم رئیسی «خادم الرضا» را تسلیت گفت
با صدور یک بیانیه؛
هیات اسلامی هنرمندان «شهادت» سید ابراهیم رئیسی «خادم الرضا» را تسلیت گفت
هیات اسلامی هنرمندان با صدور بیانیه ای عنوان کرد: شهادت هنر مردان خداست ، آیت الله رئیسی و امیر عبداللهیان و آیت الله آل هاشم و دیگر همراهان در مسیر تقسیم فرصت ها و ایجاد عدالت و آبادانی هنر نمایی کردند.
 
تاريخ : دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۵۳
به گزارش هنرنيوز ، هیات اسلامی هنرمندان با صدور بیانیه ای عنوان کرد: شهادت هنر مردان خداست ، آیت الله رئیسی و امیر عبداللهیان و آیت الله آل هاشم و دیگر همراهان در مسیر تقسیم فرصت ها و ایجاد عدالت و آبادانی هنر نمایی کردند.

در این بیانیه آمده است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

شهادت رئیس جمهور مردمی و مخلص و پر تلاش، به همراه یارانش در مسیر خدمت، اگر چه غمی را بر جان و دل ملت ایران و همه عاشقان راه ولایت و اهل بیت نشاند، اما همزمانی آن با سالروز ولادت امام هشتم امام علی ابن موسی الرضا علیه السلام نشان می دهد پایان مسیر خدمت گذاری صادقانه آن هم برای ملتی که با استقامت در مسیر تحقق اوامر الهی در مسیر ظهور گام بر می دارد بجز هم آغوشی با صاحبان اصلی این جهان و این سرزمین یعنی امامان معصوم همچون ثامن الائمه نیست و دست تقدیر چنین خواست تا هشتمین رئیس جمهور در شب میلاد امام هشتم میهمان امام هشتم گردد.

شهادت هنر مردان خداست ، آیت الله رئیسی و امیر عبداللهیان و آیت الله آل هاشم و دیگر همراهان در مسیر تقسیم فرصت ها و ایجاد عدالت و آبادانی هنر نمایی کردند و حضور در میدان را بر عافیت پشت میزنشینی ترجیح دادند و همچون پروانه بر شمع وجود خویش تاختند تا این پیام را برسانند که برای انجام خدمت رسانی و تلاش در مسیر سازندگی و تولید هیچ توقفی را بهانه نیست.

هیات اسلامی هنرمندان غم از دست دادن یاران صدیق ولایت و خادمان دلسوز ایران اسلامی همچون شهید آیت الله رئیسی و دیگر همراهانشان را به پیشگاه ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای و به ملت ایران و امت اسلامی تبریک و تسلیت می گوید. امید است این مصائب در کنار مصائب و رنج های ملت فلسطین و غزه بر پایداری و استواری بیشتر جبهه مقاومت بیفزاید و دل و ایمان ما را به روزهای روشن تر و پیروزی های درخشان تر هدایت بخشد.
کد خبر: 99415
Share/Save/Bookmark