«احسان خواجه‌امیری» هم آمد
چراغ کنسرت‌های پایان سال روشن است
«احسان خواجه‌امیری» هم آمد
در دومین هفته از اسفند ۱۴۰۱، خواننده های متعددی در تهران و شهرستانها به روی صحنه می روند تا چراغ برگزاری کنسرت‌ها را همچنان روشن نگه دارند. احسان خواجه امیری از جمله خوانندگان جدیدی است که در این هفته به جمع برگزارکنندگان کنسرت پیوسته است.
 
تاريخ : شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲
به گزارش هنرنیوز ، با به پایان رسیدن تعطیلی کنسرت‌ها، از چندی پیش و با برپایی چند اجرا از خوانندگان پاپ، عملا دور جدید کنسرت‌های موسیقی کلید خورد و همانند سال های گذشته شاهد برگزاری کنسرت های متعددی در روزهای پایانی سال هستیم.

بر اساس نرخ جدیدی که برای قیمت‌گذاری کنسرت‌ها تعیین شده است این رقم از ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان بر اساس جانمایی و خواننده در نوسان است.

در ادامه می‌توانید از اجراهای خوانندگانی که قرار است در روزهای آینده به روی صحنه بروند، مطلع شوید.

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی:

ناصر زینلی شنبه ۱۳ اسفند در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰، مسعود صادقلو یکشنبه ۱۴ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲، مجید رضوی دوشنبه ۱۵ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲، احمد سلو سه‌شنبه ۱۶ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲ و آرون افشار پنجشنبه ۱۸ اسفند در دو سانس ۱۸:۴۵ و ۲۲.

رویال هال اسپیناس پالاس:

رضا صادقی دوشنبه ۱۵ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲، احسان خواجه امیری جمعه ۱۹ اسفند ساعت ۱۸:۴۰، مجید رضوی دوشنبه ۲۲ اسفند، بهنام بانی پنجشنبه ۲۵ اسفند در دو سانس ۱۸:۴۰ و ۲۲.

کنسرت های استانی

به گزارش ایسنا ، در شهرستان ها میثم ابراهیمی در آمل کنسرت دارد. حجت اشرف زاده در نیشابور و در روزهای ۱۸، ۱۹ و ۲۰ اسفند ماه روی صحنه می رود. کنسرت تبریز داوود آزاد و گروه هامون هم ۱۹ اسفند برپا خواهد شد.
کد خبر: 99091
Share/Save/Bookmark