ماجرای گفت‌وگوی ساختگی رونالدو در تلویزیون چه بود؟
ماجرای گفت‌وگوی ساختگی رونالدو در تلویزیون چه بود؟
تهیه‌کننده و مجری «نسیمیشو» درباره گفت‌وگوی ساختگی رونالدو با استفاده از هوش مصنوعی که حاشیه‌هایی را برای این برنامه و همچنین تلویزیون در پی داشت، توضیحاتی را ازائه کرد.
 
تاريخ : دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۳
به گزارش هنرنيوز ، پرهام عمرانی، تهیه‌کننده و مجری برنامه «نسیمیشو» درباره آیتم «اون ور آب» و گفت‌وگوی ساختگی با رونالدو اظهار کرد: در اتاق فکر برنامه بخشی را به عنوان «اون ور آب» با اجرای پدرام ابدان طراحی کردیم تا از اتفاقات جدید دنیای هوش مصنوعی با افراد مشهور گفتگو داشته باشیم. به دلیل اینکه ما نمی‌توانیم با چهره‌های خودمان شوخی کنیم، تصمیم گرفتیم به کمک هوش مصنوعی گفت‌وگوهای متفاوت و بامزه داشته باشیم و قسمت اول را با رونالدو شروع کردیم.

به گزارش ايسنا ،‌او ادامه داد: این آیتم به دلیل این موضوع طراحی شده که یکسری حرف‌ها و کنایه‌ها که شخصیت‌های واقعی نمی‌توانند بازگو کنند را شخصیت‌های غیرایرانی مطرح کنند؛ موضوعاتی که کسی توقع ندارد از آن شخصیت این حرف‌ها را بشنود. در ضمن طراحی و تولید این آیتم پروسه سختی دارد. با توجه به اینکه هر قسمت برنامه به یک موضوع می‌پردازد، شخصیت گفتگو «اون ور آب» هم بر اساس همان موضوع خواهد بود.
کد خبر: 99308
Share/Save/Bookmark