مسابقه پادکست «صداکن مرا،صدای تو خوب است» ویژه اربعین حسینی(ع)
فرهنگسرای کار و تعاون برگزار می کند
مسابقه پادکست «صداکن مرا،صدای تو خوب است» ویژه اربعین حسینی(ع)
فرهنگسرای کار و تعاون به مناسبت اربعین شهادت سید سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) مسابقه پادکست «صداکن مرا،صدای تو خوب است » برگزار می کند.
 
تاريخ : سه شنبه ۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الكترونیكی ساده و منعطف و معرفی پادکسترهای خوش ذوق، فرهنگسرای کار و تعاون مسابقه پادکست »صداکن مرا،صدای تو خوب است« را با همکاری فرهنگ سراهای معرفت و امام خمینی(رحمه الله علیه) برگزار می کند.

گفتنی است: شهروندان علاقمند به تولید پادکست می¬توانید با حس و حال خوب یک متن دلخواه رو مناسب با اربعین حسینی (علیه السلام) بنویسید، یا از کتاب و منابع دیگر انتخاب و بخوانند به طوری که مخاطب با محتوا و طنین صدای آنان، هر چه بیشتر برای شنیدن ادامه متن کنجکاو شود. کیفیت مناسب صدا اعم از وضوح صدای گوینده، افکت‌ها و سایر آیتم صوتی، هماهنگی صدا از نظر شدت و ضعف و اندازه‌ای صدا ملاک نظر است، محتوای دل نوشته و انتخاب کتاب مناسب از شاخص‌های مهم در ارزیابی توسط هیات داوران است.

لازم به ذکر است: فتح خون(شهید آوینی)، سربرخاک دهکده( فائضه غفار حدادی)،قدم‌های عاشقی (محمدرضا عابدینی)،ازدحام بوسه( نرگس مقصودی)، حسین از زبان حسین(محمدیان)،تنها علاج و مابعدالحسین(سیدعلی¬اصغر علوی)،وارثان عاشورا(علی صفایی حائری)،احضاریه(علی موذنی)،اربعین طوبی(سیدمحسن امامیان)،عمود 1400(علی‌اکبر والایی)،ستون 1453(مسلم ناصری)، جوادی کجایی؟( فاطمه تقی‌زاده )، پنجره‌های تشنه(مهدی قزلی)، از این ستون به آن ستون(محمدرضا وحیدزاده) و... از کتب پیشنهادی برای تولید پادکست است.

علاقه مندان تا روز دوشنبه 28 شهریور ماه فرصت دارند آثار خود نهایتاً 10 دقیقه (طول هر قسمت(اپیزود)) به شماره 09123005061 از طریق واتساب ارسال نمایند. همچنین درج نام و نام خانوادگی(تولیدکننده یا نماینده گروه)،تاریخ ارسال، محل ارسال نوع: تک‌نفره / گروهی،گوینده/گویندگان، شماره ملی، محتوا: دل¬نوشته/ برداشت از کتاب و...الزامی است.
شرکت در مسابقه برای عموم آزاد است وهر فرد می تواند به صورت گروهی و فردی در این مسابقه شرکت و حداکثر دو محصول(پادکست) را ارسال نماید. اطلاعات و پادکست های ارسالی نزد دبیرخانه محفوظ است .پس از داوری به آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

شهروندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 66054561 تماس بگیرند. و یا به نشانی بزرگراه یادگار امام جنوب پلاک 76 فرهنگسرای کار و تعاون مراجعه نمایند.
کد خبر: 98967
Share/Save/Bookmark