رسانه ملی به فکر تولید آثار ماندگار درباره شخصیت حاج قاسم باشد
محمد گلریز با مهر مطرح کرد؛
رسانه ملی به فکر تولید آثار ماندگار درباره شخصیت حاج قاسم باشد
خواننده موسیقی انقلاب به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از وظایف دست اندرکاران و مدیران فرهنگی و رسانه ملی پس از شهادت ایشان سخن گفت.
 
تاريخ : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰
به گزارش هنرنیوز محمد گلریز خواننده موسیقی انقلاب در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که پس از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله تروریستی آمریکا به شهادت رسید، توضیح داد: ما امروز یکی از عزیزانی را از دست دادیم که در طول عمر گرانمایه خود با تمام وجود برای اسلام و ایران مجاهدت کرد و طی سال های اخیر در قامت یک فرمانده مقتدر و با دانش همراه با رزمندگان مدافع حرم برای سرافرازی قرآن و اسلام مجاهدت و فداکاری کرد. حاج قاسم سلیمانی همواره آرزوی شهادت داشت به طوری که دشمنان ما نیز متوجه این موضوع شده بودند.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی به طور حتم یکی از سرداران با دانش علوم دفاعی بودند که در همه زمینه همواره ابتکار عمل داشت و برپایه دانش بسیار زیاد در این عرصه، برپایه دفاع آنچنان فداکاری هایی از خود نشان می داد که توصیف آن بینهایت دشوار است. این در حالی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز همواره به این سردار رشید اسلام علاقه وافری داشتند و ما امروز دیدیم که در پیام تسلیت شهادت این مرد انقلاب و دفاع مقدس چگونه ابراز احساسات فرمودند و این چنین زیبا شخصیت سردار سلیمانی توصیف کردند.

این خواننده موسیقی انقلاب و دفاع مقدس تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی را واقعا باید به همه عاشقان شهادت، دفاع و جهاد تبریک و تسلیت گفته و از صمیم قلب اطمینان دارم که انتقام این سردار شهید به سختی گرفته می شود. ایشان از جمله فرماندهانی بود که هرجا سخنرانی و صحبتی می کرد همواره از آرزوی شهادت سخن می گفت و اطمینان داشت که روزی به این درجه نائل خواهد آمد. حاج قاسم سلیمانی شهرت جهانی داشت و همه کسانی که در حوزه آزادگی و ایثار و دفاع شناختی داشتند همواره به این سردار بزرگوار کشورمان در ایران و سایر کشورهای جهان عشق می ورزیدند.

گلریز گفت: سردار سلیمانی خدمات زیادی را به انقلاب و دفاع مقدس انجام داد. او حتی در همین چند سال دست به کار بزرگی زد و همراه با رزمندگان رشید و فداکار مدافع حرم بر داعش ملعون غلبه کرد. من از همه مسئولان و دست اندرکاران فرهنگی و رسانه ملی خواهش می کنم از امروز به فکر تولید چند آثار ماندگار هنری در حوزه های سرود، قطعات موسیقایی، فیلم مستند، تئاتر و مواردی از این دست باشند تا نام ایشان همچون این سالها تا ابد در ذهن آیندگان هم بماند. بنده این افتخار را داشتم که طی سال های گذشته قطعه «صبح پیروزی ۲» را به افتخارایشان و سایر شهدای مدافع حرم خواندم و اکنون نیز این آمادگی کامل را دارم تا بار دیگر به سهم خودم برای این شهید بزرگوار قطعه ای را تولید کنم. بنده باز هم شهادت این یار دیرین انقلاب و دفاع مقدس را خدمت مردم شریف ایران، مقام معظم رهبری و خانواده ارجمند شهید حاج قاسم سلیمانی تسلیت می گویم.
کد خبر: 97842
Share/Save/Bookmark