وقتی همه مشاغل بازگشایی شدند طبیعتا فعالیت سینماها چندان خطرناک نیست
فریبا نادری:
وقتی همه مشاغل بازگشایی شدند طبیعتا فعالیت سینماها چندان خطرناک نیست
 
تاريخ : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۰
بازیگر سریال «بچه محل» گفت: هرچند می‌دانم که با امیدواری نابجا چیزی حل نمی‌شود، اما به واقع آرزو دارم دیگر هیچ سالی همچون سال ۹۹ تکرار نشود، سالی که بیماری کرونا باعث شد آمدن و رفتنش را صرفا با غم و از دست دادن عزیزانانمان حس کنیم.

به گزارش هنرنیوز، فریبا نادری در گفت‌وگو با میزان، پیرامون مجموعه فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در یک اثر سینمایی هستم که به امید خدا به زودی اخبار آن منتشر خواهد شد، این فیلم در میانه های راه فیلمبرداری خود به سر می برد و احتمالا تا اوایل فروردین سال آتی درگیر آن خواهم بود.
بازیگر سریال «بچه محل» ادامه داد: هرچند می‌دانم که با امیدواری نابجا چیزی حل نمی‌شود، اما به واقع آرزو دارم دیگر هیچ سالی همچون سال ۹۹ تکرار نشود، سالی که بیماری کرونا باعث شد آمدن و رفتنش را صرفا با غم و از دست دادن عزیزانانمان حس کنیم.

وی درباره فعالیت سینماها در نوروز آتی اضافه کرد: از نظر من وقتی همه کارها سر جای خودشان به فعالیت ادامه می دهند برگزاری جشنواره فیلم فجر در تعداد آمار کرونا تغییر خاصی ایجاد نمی کند. وقتی همه مشاغل بازگشایی شدند طبیعتا فعالیت سینماها چندان خطرناک نیست.

بازیگر سریال «غیرمحرمانه» با اشاره به فعالیت خود در دوران کرونا تصریح کرد: شاید در ابتدا به امر از در جمع بودن واهمه داشتم، اما بعد از آنکه کرونا گرفتم و بهبود پیدا کردم سعی داشتم تا با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی به کارم ادامه دهم، در هر صورت نمی توان زندگی را تعطیل کرد بلکه می‌توان در کنار فعالیت به طور کامل بهداشت را رعایت کنیم.

این بازیگر سینما و تلویزیون در همین رابطه ادامه داد: وقتی در سالنهای سینما پروتکلهای بهداشتی به خوبی و به درستی رعایت می شوند. وقتی تمامی تولیدات سینمایی به کارشان ادامه می دهند دلیلی نمی بینم که سینما بسته باشد.

وی با نقد مسافرت‌های نوروزی در دوران کرونا تاکید کرد: به شدت با مسافرت نوروزی در این وضع مخالفم، حال که کمی تعداد مبتلایان به کرونا کمتر شده ما به هیچ وجه نباید با سهل انگاری باعث شروع تازه موج تازه کرونا شویم، هرچند واکسیناسیون لازم است اما خودمان هم باید این وضعیت را تشدید نکنیم. نوروز امسال اگر سر پروژه نباشم قطعا در خانه مانده و مسافرت نمی روم.

نادری در همین رابطه ادامه داد: تعداد زیادی از افراد در ایام بیماری کرونا جانشان را از دست دادند، بسیاری هم به واسطه بیماری ضررهای زیاد مالی و روحی دیده اند، به نظر من عدم رعایت بهداشت و یا سفر کردن در دورانی که هنوز کرونا وجود دارد یک بی اخلاقی بزرگ محسوب می شود.

نادری خاطرنشان کرد: امیدوارم همه ما با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی باعث شویم تا با آغاز سال نو این بیماری از بین برود، طبیعتا من هم علاقمند به حضور در سینما و تلویزیون هستم، مدتهاست بازی نکرده ام و همین باعث شده بی نهایت دلتنگ بازی باشم، به همین دلیل امید دارم تا سال آینده بی ترس از بیماری و به راحتی جلوی دوربین بروم.
کد خبر: 98526
Share/Save/Bookmark